שירותי מחשוב

אלה מאיתנו שנולדו בשנות ה-90, מכירים את עולם האינטרנט היטב. אנחנו רגילים לעבוד עם מחשבים ולא מכירים שיטה אחרת. בעבר, כל המסמכים העסקיים, כל פרטי הלקוחות והעובדים, כל הנתונים הכספיים ובעצם הכול- היה מתויק. כל דבר שרצינו לשנות, היינו נאצלים למחוק בטיפקס. כיום כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על מקש הdelete. בעיקרון, רשת האינטרנט החלה להתפתח בשנות ה-90, ומאז היא לא עצרה. אם מדובר במגזר הפרטי או העסקי, אופן השימוש הוא שונה. אדם פרטי משתמש באינטרנט בעיקר לצורכי הנאה, כמו האזנה למוזיקה, צפייה בסרטים, משחקים, רשתות חברתיות וכו'.. לעומתו, האדם העסקי משתמש לצורכי עבודה, כמו צפייה בתיקי לקוחות, מידע בקשר לעבודה, העברת חומר בין העובדים וכו'.. למרות שבמהלך היום רובנו משתמשים בסמארטפונים בתוכנות וברשתות שונות, רובנו לא יודעים איך לאופן בו הן עובדות. לשיטת עבודה זו יש שם, וכולנו משתמשים בה יום יום. קוראים לשיטה מחשוב ענן. השיטה מאפשרת לנו לאחסן את החומר העסקי בשרת של חברה מסוימת, וכך נוכל לוודא שהחומר העסקי שלנו מגובה. כמובן שחוץ מגיבוי של החומר העסקי, ישנם יתרונות נוספים שגורמים לבעלי עסקים רבים להשתמש בשירות.

שירותי מחשוב לעסק צריכים להיות יעילים ביותר ולגרום לנו לעבוד בדרך הטובה ביותר. ישנן חברות רבות המספקות שירותים שונים שכולנו נשמח להשתמש בהם. למרות התקדמות והתפתחות הטכנולוגיה, ישנם בתי עסק שממשיכים לעבוד בדרכים ישנות. אז למה בעצם עדיף להתקדם ולעבור לשיטה מפותחת יותר?

הנה מספר סיבות:

איבוד מסמך יכול לגרום לנולאבד תיק שלם של לקוח המכיל מידע חשוב. השימוש באינטרנט מונע מאיתנו איבוד שלניירות, ומציאה מהירה של מה שחיפשנו בעצם. ככה נוכל לעבוד בזריזות וביעילות.

אם נרצה להפיץ מידע מסויםבין כל העובדים, נוכל לעשות זאת בתוך שתי שניות. למה שנחכה שכל העובדים יהיומכונסים ביחד ונבזבז זמן עבודה יקר? אנחנו יכולים בקלות לשלוח אימייל ולהפיץאת ההודעה לכולם.

למרות שהשירות באינטרנטכרוך בתשלום, העלות נמוכה בהרבה מזו שניירות ידרשו מאיתנו. אנחנו יכוליםבמהירות לכתוב, למחוק ולשנות מידע ולא לבזבז אף נייר. ככה גם אופן העבודהידידותי לסביבה.

כמובן שישנן סיבות נוספות רבות.. אבל אנחנו לא צריכים עוד סיבות. חברות רבות מעניקות שירותים שונים של מחשוב לעסקים שיכולים לגרום לכם לעבוד ביעילות רבה יותר. בתי עסק שעובדים עם ניירות ממשיכים לעבוד באותה שיטה ישנה, ומפספסים הזדמנות להרוויח יותר. הקיים בעל עסק שלא רוצה להתפתח?