גיבוי בענן

בזמנים מודרניים אלו, בלי שנשים לב, הגענו למצב שבו אנו חיים במציאות דיגיטאלית. כיום כל פריט מידע שחשוב לנו נמצא שמור במחשב כלשהו, בין אם מדובר באייפון, באייפד, במחשב הנייד או הנייח, בדיסק און קיי או בדיסק קשיח- הכול שמור על גבי מחשב. למעשה, מדובר במצב נוח עד מאוד. אנחנו יכולים לאחסן בסמארטפון שלנו כל קורות חיים, שירים, תמונות ילדות- כל דבר. והכול במכשיר אחד. אבל כמובן שישנו חיסרון- גיבוי. בגלל שמדובר במחשבים, מדובר בוירוסים.

אנחנו יכולים בכל יום לקבל וירוס לכרטיס זיכרון שלנו, שימחק את כל הזיכרונות שלנו. למזלנו, הטכנולוגיה פיתחה אמצעים שונים שיעזרו לנו לגבות חומר ולהימנע מוירוסים. אבל מה קורה כשמדובר בעסק? מחיקת מידע חשוב מעסק יכול לגרום לקריסתו. אז מה נעשה במצב כזה? הרי אי אפשר להישאר מאוחר ולהמשיך לתייק מסמכים בקלסרים. למזלי בעלי עסקים רבים, ישנן חברות הנותנים שירותי מחשוב לעסקים, שיכולות לעזור עד מאוד בנושא המדובר.אחד השירותים המפורסמים והמוכרים ביותר בשוק נקרא ענן מחשוב. מה זה בעצם? מחשוב זה מאפשר למשתמשים בו להשתמש בשירותים שונים ההכרחיים בזמן עבודה, וזאת דרך התחברות למחשב מרוחק יותר. איך זה עובד? נגיד ואתה בעל עסק ורכשת את המחשוב המדובר.

לכל העובדים בחברה ניתן שם משתמש וסיסמה, בעזרתם הם יתחברו לממשק, ויעבדו דרכו. בממשק הם יאחסנו מידע על לקוחות, ישמרו על מיני חומרים ואפילו יתקשרו אחד עם השני. כל המידע מגובה דרך החברה שמספקת את השירות, וכל זה דרך מחשב מרוחק. השירות הזה יכול להתאים לכל מטרה שהיא ולכל עסק שהוא. אז מה עוד אנחנו יכולים להפיק מהשירות?נוכל לאחסן את כל המידע העסקי שלנו בשרת המדובר, ולהשתמש בו בכל עת. כך נוכל לבצע משימות הקשורות לעבודה מכל מקום ובכל זמן. נוכל אפילו לעבוד בבית קפה, רק נצטרך להביא את המחשב הנייד, להתחבר לממשק ולהתחיל לעבוד. כך בעלי העסקים יכולים ליהנות מזמינות מרבית של העובדים, ואינם מוגבלים בשעות מסוימות.

בנוסף לכך, בעזרת שימוש בשירותי ענן תוכלו לגבות את המידע העסקי. כיום, במידה ויש תקלה במחשב כל המידע ששמרתם יכול להימחק, שירות זה מעניק לכם גיבוי מלא לכל החומר. אם אתם גם בעלי עסקים, שירות זה יכול לעזור לכם עד מאוד.